O NAS

Lata 90-te były w Polsce czasem ogromnych przemian. Obserwowaliśmy je od samego początku i czuliśmy, że chcemy wziąć w tym procesie udział. Nie tylko nadążać, ale też inspirować. Jako jedni z pierwszych na rynku jasielskim pokazaliśmy, że Polacy mogą sobie pozwolić na odważne wprowadzanie zmian we wnętrzach ich domów i mieszkań. Ambitnie dążyliśmy do tego, aby stać się dla naszych klientów nie tylko największym w regionie salonem meblowym, ale także miejscem, w którym mogą spełniać się ich marzenia.

Salon meblowy jest tylko budynkiem z ekspozycją. To jego pracownicy decydują o tym, czy stanie się także źródłem inspiracji. Warto wspomnieć, że Relax Meble to firma rodzinna i panuje tu przyjazna atmosfera. Salon meblowy Relax jest dumny z tego, że w ciągu kilkunastu lat mogliśmy wpływać na zmiany w domowych wnętrzach mieszkańców Podkarpacia. Zawsze proponowaliśmy klientom rozwiązania zgodne ze światowymi trendami dowodząc, że jakość nie musi być bardzo droga.STYL I ELEGANCJA, KTÓRĄ POKOCHASZ OD PIERWSZEGO SPOJRZENIA

Salon meblowy Relax jest jednym z czołowych dostawców na terenie województwa podkarpackiego. Dysponujemy największą w regionie łączną powierzchnią ekspozycyjną – dwa nasze salony to w sumie 4000 m2 inspiracji, zachwytu, praktyczności. Zależy nam na tym, aby spełniać oczekiwania każdej grupy klientów: zarówno tych szukających produktów najwyższej klasy, jak i tych stawiających na optymalne rozwiązania.

Wiemy, że dla dużej części naszych klientów kluczowe znaczenie mają detale wykończenia. Dlatego konsekwentnie współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami mebli (np.: Gala meble, Bydgoskie meble, Mebin i inni), zapewniając w ten sposób ogromny wybór pięknych, funkcjonalnych i gustownych elementów z drewna i nie tylko.

W salonach meblowych Relax inspirujemy do urządzania pokoi dziennych, kuchni, sypialni, pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Funkcjonalność musi iść w parze z estetyką, dlatego stale obserwujemy zmieniające się trendy, aby mieć pewność, że nasi klienci mają dostęp do aktualnie obowiązujących rozwiązań. To wyróżnia nas na podkarpackim rynku.

Wierzymy, że sprzedaż musi bazować na czymś więcej. Wyprzedzamy konkurencję elastycznością cenową, bardzo profesjonalnym podejściem handlowym, otwartością na potrzeby Klientów i rzetelnym doradztwem.

Zapraszamy do naszych salonów. Porozmawiajmy o tym, jak mogą wyglądać Państwa nowe wnętrza.Relax meble Relax meble Relax meble Relax meble Relax meble Relax meble Relax meble Relax meble